top of page

ALU-SAN YAPI SİSTEMLERİ

     Hakkımızda

   Alusan Yapı Sistemleri Ticaret Anonim Şirketi, mimari dizayn ve estetiği dikkate alarak projelerin uygulama detaylarına uygun alüminyum sistem profilleri ile yapı sektöründeki müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

      Ürün ve hizmetlerimizi, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir firmayız. Alüminyum ve giydirme cephe, sektöründe ve uygulama alanlarında, geniş bir coğrafyaya hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına imalatlarımızı dünya kalite normlarını prensip edinerek, hızlı ve güvenli bir şekilde sevk ederek sektöründe farkını herzaman göstermiştir.  

Müşterilerimizle iletişimde olmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.

 

      Ana Stratejİlerİmİz

 

-      Imalat ve uygulama alanlarında fen ve sanat kurallarını en üst seviyede kullanmak.

-      Kalite misyonumuzun sadece insan gücü ile değil teknoloji farkımız ile normların üstünde tutmak.

-      İmalat, uygulama ve sevk alanlarındaki hız konforunu müşteriye yaşatmak.

 

      Mİsyonumuz


      Yenilikçilik, yaratıcılık ve süreklilik esasları ile üretilen, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmak; asırlar geçse dahi gelecek nesillere sağlam ve güvenilir eserler bırakmaktır.

Alusan Yapı, ana ilkelerine ve kuruluşundan bugüne devam eden değerlerine bağlı; teknolojiyi, insanı ve bilgiyi  ve geçmiş tecrübeleri aynı organizasyon içinde bir araya getirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılamaktadır.

      Vİzyonumuz

      Global sahada, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır.
Alusan Yapı, tüm faaliyetlerinde uluslararası etik kurallara uymayı, devlete, işveren ve çalışanlarına karşı dürüst ve açık davranmayı esas almıştır. Tüm süreçlerinde, bütün çalışanları ile birlikte; etik değerleri korumayı, sağlıklı, emniyetli ve güvenli çalışma şartları yaratmayı, kurum içinde sosyal gelişimi teşvik etmeyi, doğayı ve sosyal dengeleri korumayı herzaman ilke edinmiş ve hedeflemiştir.

bottom of page